HÜPNOTERAAPIA

Mis on hüpnoos?

Tänapäeva teadlaste arvamused hüpnoosi täpsest olemusest võivad ikka veel erineda, kuid see, mida hüpnoos endast tegelikult kujutab, ei ole sugugi müstiline. Hüpnoos on sügav lõõgastunud olek, mis  lubab tavateadvusest mööda minna või seda mujale juhtida. See lubab alateadvusel domineerida seisundis, mida nimetame hüpnootiliseks transiks. Hüpnoosis olija ei kaota hetkeksi kontrolli ja on teadlik kõigest, mis tema ümber toimub. Hüpnoosist väljudes on inimene ergas ja lõõgastunud. 

 

Mis on alateadvus?

Hetkel, mil oleme lõõgastunud, vabad hirmudest, emotsioonidest ning ootustest, olemegi ühenduses oma alateadvusega. Alateadvus on meie uskumuste, teadmiste, kujutluste, hirmude ja seoste panipaik, mis annab meile kõik vastused ning aitab lahendada erinevaid olukordi meie elus. Hüpnoosiga on alateadvuseni lihtne jõuda ning sealt teadmised saada, mis aitavad paremini mõista ennast ja oma elu.
 

HÜPNOTERAAPIA SEANSID

Hüpnoos mõtete ja meele lõõgastamiseks

Kestvus 1,5h; Hind 75€

See lõõgastav hüpnoosiseanss on nagu minipuhkus, mis sobib hästi unetuse, ärevuse ja läbipõlemise puhul. Võta tunnike aega iseendale tõeliseks puhkuseks nii kehale, meelele kui ka vaimule. Mõnus tunne ja rahulik meel püsivad veel mitu päeva. Lisaks omandad oskuse kuidas ise endas tuua esile lõõgastuse ja rahu tunnet. See aitab parendada igapäeva elu, suhteid teistega ja tõsta efektiivsust tööl. Kui pea on saanud mõtetest puhata, paraneb mälu ja keskendumisvõime. Seansile tulles võta kaasa ka üks eluline küsimus või teema, millele hüpnoosis olles otse alateadvusest vastust saame otsida.

Eelmise elu regressiooni teraapia

Kestvus 2h; Hind 90€

 

Eelmise elu regressioon on teraapiavorm, kus klient hüpnoosis olles juhitakse läbi aja ja ruumi mõnda oma eelmisesse ellu. Seal läbidakse erinevad olulised stseenid, kaasa arvatud surm selles elus. Edasi liigutakse eludevahelisse aega ja ruumi. Seal on võimalik tutvuda hingede maailmaga, kohtutakse oma teejuhtidega ja inimestega, kellega eelmisest elust jäi midagi lahendamata. Rännak eelmistesse eludesse aitab saada informatsiooni oma praeguse elu eesmärgi kohta, abi erinevatele terviseprobleemidele ning leida lahendusi suhteprobleemidele. Selline sügav vaimne kogemus võimaldab leida vastuseid paljudele meie elu ja eksistensi puudutavatele küsimustele.

 


 

Tervendav transpersonaalne hüpnoteraapia (TTHT)

Kestvus 4-5h; Hind 250€

TTHT seanss on ennekõike spirituaalsel teel olevatele inimestele mõeldud seanss. Selle käigus viiakse klient sügavale hüpnoosi, kus külastatakse eelmiseid elusid ja eludevahelist perioodi, esitatakse küsimusi Kõrgmale Minale, kohtutakse teejuhtidega ja tervendatakse keha.

Rohkem infot TTHT seansi kohta leiad siit!

Korduma kippuvad küsimused

  • Twitter Clean
  • Facebook Clean