HÜPNOTERAAPIA

Mis on hüpnoos?

Tänapäeva teadlaste arvamused hüpnoosi täpsest olemusest võivad ikka veel erineda, kuid see, mida hüpnoos endast tegelikult kujutab, ei ole sugugi müstiline. Hüpnoos on sügav lõõgastunud olek, mis  lubab tavateadvusest mööda minna või seda mujale juhtida. See lubab alateadvusel domineerida seisundis, mida nimetame hüpnootiliseks transiks. Hüpnoosis olija ei kaota hetkeksi kontrolli ja on teadlik kõigest, mis tema ümber toimub. Hüpnoosist väljudes on inimene ergas ja lõõgastunud. 

 

Mis on alateadvus?

Hetkel, mil oleme lõõgastunud, vabad hirmudest, emotsioonidest ning ootustest, olemegi ühenduses oma alateadvusega. Alateadvus on meie uskumuste, teadmiste, kujutluste, hirmude ja seoste panipaik, mis annab meile kõik vastused ning aitab lahendada erinevaid olukordi meie elus. Hüpnoosiga on alateadvuseni lihtne jõuda ning sealt teadmised saada, mis aitavad paremini mõista ennast ja oma elu.
 

EELMISE ELU REGRESSIOONI TERAAPIA

 

Eelmise elu regressioon on teraapiavorm, kus klient hüpnoosis olles juhitakse läbi aja ja ruumi mõnda oma eelmisesse ellu. Seal läbidakse erinevad olulised stseenid, kaasa arvatud surm selles elus. Edasi liigutakse eludevahelisse aega ja ruumi. Seal on võimalik tutvuda hingede maailmaga, kohtutakse oma teejuhtidega ja inimestega, kellega eelmisest elust jäi midagi lahendamata. Rännak eelmistesse eludesse aitab saada informatsiooni oma praeguse elu eesmärgi kohta, abi erinevatele terviseprobleemidele ning leida lahendusi suhteprobleemidele. Selline sügav vaimne kogemus võimaldab leida vastuseid paljudele meie elu ja eksistensi puudutavatele küsimustele.
 

TERVENDAV TRANSPERSONAALNE HÜPNOTERAAPIA (TTHT)

TTHT seanss on teraapilise eesmärgiga seanss, mis kestab 3-5 tundi. Selle käigus viiakse klient sügavale hüpnoosi, kus külastatakse eelmiseid elusid ja eludevahelist perioodi, esitatakse küsimusi Kõrgmale Minale, kohtutakse teejuhtidega ja tervendatakse keha.

Rohkem infot TTHT seansi kohta leiad siit!

Korduma kippuvad küsimused

  • Twitter Clean
  • Facebook Clean