KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

 

Psühholoogilist nõustamist puudutavad küsimused:

Mitu korda peab nõustamisel käima, et mingitki selgust saada?

Et natukenegi mõista oma olukorda ja näha seda teise nurga alt, piisab ühest seansist. Samuti tuvastame mustrid, et miks käitud just nii ja miks teed just selliseid otsuseid, juba esimesel seansil. Kui siis on soov iseend ja toimuvat sügavamalt mõista, lepime kliendi soovil kokku järgmise seansi aja. Meie juures ei ole klient kohustatud osalema kindlal arvul seanssidel. See, kas klient soovib uuesti tulla, lepitakse kokku iga seansi lõpus, kui terapeut on klindiga vestelnud sellest, et kuhu on jõutud ning kuhu ja kuidas saab edasi minna.

 

TTHT seanssi puudutavad küsimused:

Mitut seanssi ma vajan?

Enamus inimesi soovib ja vajab ühte seanssi. Küll aga võib alati uute teemade ja küsimuste tekkimisel uuesti seansile tulla.

Kas hüpnoos on turvaline?

Täielikult! Hüpnoos on tehnika, kus sa oled terve aeg teadvusel ja kontrollid olukorda. Hüpnoosi seanss on nagu elav ja värvikas ettekujutus. Enamus inimesi ei ole teadlikud, et nad tegelikult teevad enesehüpnoosi mitu korda päevas. Need transilaadsed seisundid tekivad näiteks arvutiga tööd tehes, autoga sõites, raamatut lugedes, unistades või televiisorist filmi vaadates. Need on kõik sellised seisundid, kus sinu tähelepanu on fokuseeritud ühele kindlale asjale. Samal ajal sa kuuled kõike aga need hääled ja helid ei sega sind vaid sulanduvad ühtlaseks taustahääleks. Iga inimese hüpnoosi kogemus on erinev kuid alati väljutakse sellest seisundist lõõgastunult ja hea tundega.

Kas hüpnoos mõjub mulle?

Kuna hüpnoos on alati enesehüpnoos, siis inimene läheb täpselt nii sügavale transiseisundisse kui sügavale ta iseendal minna lubab. Seega on enda meeleseisund väga oluline. Hüpnoos mõjub kõigile, kes suudavad lõõgastuda ja kujutlusel lennata lasta. Loe lehe lõpust, kuidas kõige paremini seansiks valmistuda ja lisaks ka siit.

Kes/Mis on Kõrgem Mina?

Sellel on veel palju muid nimetusi aga sümboliseerib ta tegelikult inimese alateadvust. See on perfektne osa sinu teadvusest, kes on sinuga olnud aegade algusest alates, teab sinu kohta rohkem kui sa ise ja toimib ühendusena sinu ja ülejäänud mittefüüsilise maailma vahel. Tema kaudu on sul soovi korral võimalik ühenduda oma teejuhtidega, inglitega ja otse allikaga. See on hiiglaslik tarkuse allikas, sisemiste teadmiste pagas, mis saab sinu elule anda tõelise tähenduse ja eesmärgi. Sinu Kõrgem Mina saab vastata kõikidele sinu küsimustele. Ta teab sinu ja sinu elu kohta kõike. Tal on väga hea meel, kui tal avaneb võimalus sinuga rääkida ning ta valib sulle näitamiseks ainult need pildid ja teadmised, mis sulle ja kasulikud on.

Kas ma pärast ikka mäletan kõike?

Sa ei maga ja oled täiesti teadlik kõigest mis toimub. Enamus inimesi mäletab peale seanssi kõike aga aja möödudes läheb meelest, just nagu unenägude mäletamine. Mõne jaoks võib tunduda, et ta oli justkui unes ja päris kõike kohe ei mäleta. Kuna aga kõik salvestatakse ja pannakse sulle mälupulgale, saad alati meelest läinud kohti üle kuulata.

Salvestise kuulamine on tegelikult väga oluline, sest seda kuulates ühendud uuesti selle energiaga ja Kõrgema Minaga ning samuti meenutab see sulle saadud vastuseid.

Kas ma kaotan seansi ajal kontrolli selle üle mida teen või ütlen?

Ei, sa ei käitu kunagi oma väärtushinnangutele vastupidiselt. Sa oled küll väga lõõgastunud olekus, kuid ei kaota hetkeksi kontrolli, oled täiesti teadlik kõigest mis toimub. Kui su teadlik meel muretseb selle pärast, siis ei pruugi sa saavutada transi seisundiks vajalikku lõõgastunud olekut ja su teadlik meel võib hakata seanssi segama. Oluline on märkida, et enne seanssi toimub vestlus terapeudiga, mille käigus saad kõik küsida küsimusi, mis sulle muret tekitavad ja samuti tutvuda terapeudiga. Hüpnoosi protsessi väga olulised osad on usaldus ja austus.

Kas on vahet, kas usun eelmistesse eludesse või reinkarnatsiooni?

Ei, sellel ei ole vahet. Mõnel seansil külastamegi ainult praeguse elu mälestusi. Mis puudutab seda, kuidas on defineeritud "eelmine elu", siis pole oluline, kas meie kujutlusvõime loob alateadvuses loo või kui "päris" sündmuse, analoogia või metafoori. Oluline on see, et see aitab sul asju mõista. Ükskõik, millised küsimused sul on, sinu Kõrgem Mina võib sind kõigi oma teadmiste ja vastustega üllatada.

  • Twitter Clean
  • Facebook Clean