Ave Lossmann - transpersonaalne hüpnoterapeut ja psühholoogiline nõustaja               

Juba teismelisena oli mul huvi ära kuulata inimeste muresid, neid lahata ning arutleda selle üle, miks inimesed käituvad just nii nagu nad käituvad. Mul tekkisid küsimused, et miks on inimesed nõus sõtta minema ja mille pärast on vaja alkoholi tarbida? Need ja paljud teised elu jooksul tekkinud küsimused on mind juhatanud transpersonaalse psühholoogia ja inimestega töötamise juurde. Selleks olen käinud pika tee, mille vältel olen läbinud Tallinna Ülikooli psühholoogia õppekava (bakalaureus), 3-aastase transpersonaalse hüpnoteraapia kursuse erakoolis Teadlik Mina ning erinevaid teisi koolitusi psühholoogia alal. Et iseend, teisi ja meie maailma veel paremini mõista, olen ennast täiendanud ka erinevatel vaimsetel ja spirituaalsetel teemadel. Usun, et igasuguse mure lahenemine ja hinge paranemine võib alata lihtsast vestlusest inimesega, kes sind päriselt kuulab, mõistab ja aitab asju näha teise nurga alt. Tervenemiseks ning sügavamate ja vaimsete teemadega tegelemiseks olen erinevatest teraapiatest ja teadmistest kokku pannud seansi, mida nimetan Tervendav Transpersonaalne Hüpnoteraapia (TTHT). Omast kogemusest tean seda, kui palju mõjutavad meie praegust elu ka meie eelmised elud. Ja, et eelmiste elude külastamist ühe tööriistana kasutada, läbisin 2017 aasta novembris EELMISE ELU TRANSPERSONAALSE TERAAPIA kursuse. 

Broneeri aeg tel. +372 566 33 064  või siit!

Malle Tudre - massöör (töötab laupäeviti)                      

Ühel hetkel oma elus tundsin, et minu igapäeva töö ei toida minu hinge piisavalt ja soovin endast midagi enamat inimestele anda. See tunne suunas mind 2013 aastal M.I.Massaažikooli Rootsi klassikalise  massaaži kursustele. Olen läbinud samas koolis ka täiendõppe seljamassaažile. Et massaažil oleks ka eriline energia puudutus, olen läbinud  REIKI I, II ja III taseme pühitsused. 

REIKI on Universumi  Kõrgema Teadvuse põhine eluenergia, mis on pärit Universumi Algallikast ning  tuleneb jaapanikeelsest sõnast “eluenergia”. Reikiks nimetatakse lihtsat käte pealepanemisega tervendamise viisi.  Reikienergia liigub sinna, kus teda kõige enam vajatakse ning  tervendab nii mentaalselt kui füüsiliselt. See on hea meetod eneseraviks. Füüsilisel tasandil on REIKI ravil lihaseid lõdvestav ja valu vaigistav toime. See kiirendab luude ja haavade paranemist, traumadest taastumist, vähendab efektiivselt stressi, depressiooni, peavalusid ja migreeni hoogusid. Mentaalsel ja emotsionaalsel tasandil tekitab elurõõmu, rahu, kaitstuse tunde ja optimismi. Tekitades inimeses sügava lõdvestumise, paneb toimima organismi enesetervendamise mehhanismi. 

Sinu keha tänab sind selle tervenduse ja lõõgastuse eest!

Broneeri aeg tel +372 522 30 25

Kristi Poolak - massöör

Tule ja naudi lõõgastavat klassikalist, aroomimassaaži või hoopis kupumassaaži. Lisainfot Kristi kohta leiad rohkem infot tema facebooki lehelt Kristi massaažistuudio.

Broneeri aeg tel +372 534 49 330 või kristip23@hotmail.com

  • Twitter Clean
  • Facebook Clean